Nowy Model Kabiny Sypialnej
Renault Master III, Opel, Vauxhall Movano III

Chcąc sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów firma Wejkama wprowadza na rynek NOWY MODEL KABINY SYPIALNEJ!!!

Kabina sypialna Magic Home II

Kabina Sypialna BIG HOME to zupełnie nowy model kabiny o nowoczesnym i aerodynamicznym kształcie oraz większym i przestronniejszym wnętrzu, dającym nieporównywalny komfort wypoczynku, który jest niezbędny każdemu kierowcy. Prezentowany model kabiny wyróżnia bardzo istotna cecha, której nie zaoferują Państwu inni producenci kabin, a mianowicie:

UWAGA Nasza kabina posiada 2 ODSUWANE OKIENKA, co pozwala na jazdę samochodem z otwartym oknem.

Jest to ważny walor wpływający na higieniczność wnętrza kabiny sypialnej - pozwala dokładnie ją wywietrzyć pomiędzy kolejnymi postojami, czego nie można w pełni zrobić w kabinie posiadającej jedynie uchylne okna. Kolejną zaletą prezentowanej kabiny jest wysoka szczelność okienek, jak i izolacja termiczna. Nabywając kabinę BIG HOME nie muszą się Państwo obawiać, że okienko jest plastikowe, że przecieka lub jest narażone na pęknięcia czy też jest mało funkcjonalne.

Model i wzór naszej kabiny jest nowością na rynku, tylko firma Wejkama posiada go w swej ofercie. W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli kabin, z czego większość jest powielana przez poszczególnych producentów, co sprowadza się do oferowania niemal identycznego produktu sprzedawanego pod różnymi markami. BIG HOME to całkiem nowa jakość wypoczynku i atrakcyjny wygląd pojazdu. Doświadczeni kierowcy bez wątpienia docenią walory kabiny BIG HOME.

Firma Wejkama wszystkim naszym Klientom gwarantuje wysoką jakość produktów, popartą wieloletnim doświadczeniem w branży oraz długą żywotność produktów, co przekłada się na oszczędność portfela naszych Klientów. Najtaniej tylko w Firmie WEJKAMA. Zostań naszym kolejnym, zadowolonym Klientem. WYRÓŻNIA NAS DOŚWIADCZENIE.

W trzech słowach Kabiny Sypialne WEJKAMA to

KOMFORT - WYGODA - OSZCZĘDNOŚĆ

Zapraszamy do współpracy i zakupu Kabin Sypialnych WEJKAMA w atrakcyjnych cenach.

Szybki kontakt pod nr tel.: 602-250-929 lub 792-270-250

Share